START

PATRIOTYCZNE

BALE

DOBROCZYNNE

Coroczny festiwal „kaczmarski underground” to flagowa impreza, której w kalendarzu Fundacji i w kalendarzach kaczmarofilów nie może już zabraknąć. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Partnerom za ostatnią edycję i na następną zapraszamy już we wrześniu!

Uczniów szkół średnich z całej Polski, a także pragnących ich wesprzeć nauczycieli i władze samorządowe zapraszamy do zainteresowania się projektem "Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim" i towarzyszącej mu "Latającej Akademii Underground".

Ideą bali dobroczynnych jest uroczyste, wspólne świętowanie najważniejszych dla Polski wydarzeń, przy jednoczesnej realizacji charytatywnego celu – świętowanie owocne, łączące pamięć o przeszłości

z inwestowaniem w przyszłość.

Publiczni Partnerzy projektów:

Niepubliczni

Partnerzy projektów:

Patroni medialni projektów:

Archiwum aktualności

Pomysł innowacyjnych, nowoczesnych, ogólnodostępnych garaży rowerowych, opartych na systemie "Call&GO", wychodzi naprzeciw idei zrównoważonego transportu i potrzebom współczesnych miast.

4/09/2017

16/09/2017