START

© 2017  Fundacja Underground

BIKE’owe Garaże” - co to jest?

„BIKE’owe Garaże” to nasz autorski sposób na czystsze powietrze, rozładowanie korków w miastach i promocję ekologicznego transportu multimodalnego. Ułatwią one podróż zarówno zapalonym rowerzystom, jak i osobom, które nie korzystają dziś z rowerów, ani transportu zbiorowego z powodu zbytniego oddalenia przystanku od miejsca ich zamieszkania lub braku przy nim bezpiecznego schronienia umożliwiającego codzienne, wielogodzinne przechowywanie roweru.

Dlaczego „BIKE’owe Garaże”?

Przewagi proponowanego przez nas rozwiązania nad znanymi na świecie garażami rowerowymi to m.in.: realna ogólnodostępność, możliwość łatwej, zdalnej rezerwacji oraz łatwego, zdalnego otwierania garaży przy pomocy zwykłego telefonu. Dowolny użytkownik jeszcze przed wyjściem z domu dosłownie jednym kliknięciem może upewnić się o dostępności miejsca w garażu i zarezerwować je dla siebie.

Podstawowe cechy „BIKE’owych Garaży”:

„BIKE’owe Garaże” są obiektami:

- bezpiecznymi (zapewniającymi ochronę przed kradzieżą i warunkami atmosferycznymi),

- ogólnodostępnymi (stawianymi w miejscach publicznych)

- indywidualnymi (jeden garaż w jednym czasie przypisany jest jednemu użytkownikowi),

- rezerwowanymi zdalnie (wystarczy wybrać przypisany stacji numer telefonu),

- otwieranymi zdalnie (wystarczy wysłać SMS),

- działającymi w systemie „one-e-touch” (nie ma potrzeby rejestrowania użytkownika, dokonywania płatności gotówką czy kartą, ściągania aplikacji, ani posiadania smartfona),

- niezwiązanymi z gruntem (stacje można rozbudowywać lub bezśladowo przenosić w inne miejsce),

- samodzielnymi pod względem energetycznym,

- możliwymi do obsadzenia zielenią i dostosowania do potrzeb inwestora.

BIKE’owe Garaże” co to jest?

BIKE’owe Garaże” to nasz autorski sposób na czystsze powietrze, rozładowanie korków w miastach i promocję ekologicznego transportu multimodalnego. Ułatwią one podróż zarówno zapalonym rowerzystom, jak i osobom, które nie korzystają dziś z rowerów, ani transportu zbiorowego z powodu zbytniego oddalenia przystanku od miejsca ich zamieszkania lub braku przy nim bezpiecznego schronienia umożliwiającego codzienne, wielogodzinne przechowywanie roweru.

Dlaczego „BIKE’owe Garaże”?

Przewagi proponowanego przez nas rozwiązania nad znanymi na świecie garażami rowerowymi to m.in.: realna ogólnodostępność, możliwość łatwej, zdalnej rezerwacji oraz łatwego, zdalnego otwierania garaży przy pomocy zwykłego telefonu. Dowolny użytkownik jeszcze przed wyjściem z domu dosłownie jednym kliknięciem może upewnić się o dostępności miejsca w garażu i zarezerwować je dla siebie.

Podstawowe cechy „BIKE’owych Garaży”:

BIKE’owe Garaże” są obiektami:

- ogólnodostępnymi (stawianymi w miejscach publicznych)

- rezerwowanymi zdalnie (wystarczy wybrać przypisany stacji numer telefonu),

- otwieranymi zdalnie (wystarczy wysłać SMS),

- działającymi w systemie „one-e-touch” (nie ma potrzeby rejestrowania użytkownika, dokonywania płatności gotówką czy kartą, ściągania aplikacji, ani posiadania smartfona),

- niezwiązanymi z gruntem (stacje można rozbudowywać lub bezśladowo przenosić w inne miejsce),

- samodzielnymi pod względem energetycznym,

- możliwymi do obsadzenia zielenią i dostosowania do potrzeb inwestora.