tło

FUNDACJA UNDERGROUND

START

O NAS

PROJEKTY

AKTUALNOŚCI

MISJA

I WARTOŚCI

WŁĄCZ SIĘ

DO

POBRANIA

RELACJE

\W MEDIACH

KONTAKT

Człowiek, społeczność, społeczeństwo, Naród

FUNDACJA UNDERGROUND

Człowiek, społeczność, społeczeństwo, Naród

© 2017  Fundacja Underground

Zapraszamy do współpracy

 

   Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej promującej komunikację rowerową lub komunikację zbiorową albo osobą fizyczną zainteresowaną współpracą w ramachprojektu „BIKE’owe garaże” – zapraszamy do kontaktu z nami. Być może to dzięki Tobie Twoja gmina będzie już wkrótce posiadała rozwiązanie wspierające ruch rowerowy oraz komunikację zbiorową! Być może dzięki temu i Twoja organizacja będzie miała stałe dochody wspierające Waszą działalność!
 

   Nasza współpraca może mieć wiele wymiarów. Może warto np. skorzystać z naszych doświadczeń i wziąć pod uwagę skorzystanie z mechanizmu budżetu obywatelskiego tak, by znaleźć środki na sfinansowanie stacji dla Twojej gminy.
 

   Przed rokiem nasza koncepcja (wówczas jedynie koncepcja) została zgłoszona do krakowskiego B.O. i w tym roku zostanie zrealizowana w postaci rzeczywistej stacji garażowej na przystanku Bieżanów-Drożdżownia. Jesteśmy przekonani, że nasz system umożliwi osobom mieszkającym w odległości kilku kilometrów od tego przystanku łatwiejsze i tańsze docieranie do miejsc pracy, do szkół i na uczelnie.
 

Naszym zamiarem jest, by organizacje które przyczynią się do zbudowania stacji na swoim terenie były w przyszłości partnerami projektu i czerpały z tego tytułu korzyści. Zamierzamy bowiem organizacjom tym powierzać (odpłatnie) zadanie dokonywania przeglądów i serwisowania stacji. Może to się okazać dobrym sposobem na dofinansowanie Waszej organizacji.
 

W przypadku pozytywnej decyzji z Waszej strony oferujemy wkład merytoryczny i szkolenie

Zapraszamy do współpracy

 

Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej promującej komunikację rowerową lub komunikację zbiorową albo osobą fizyczną zainteresowaną współpracą w ramach projektu „BIKE’owe garaże” – zapraszamy do kontaktu z nami. Być może to dzięki Tobie Twoja gmina będzie już wkrótce posiadała rozwiązanie wspierające ruch rowerowy oraz komunikację zbiorową! Być może dzięki temu i Twoja organizacja będzie miała stałe dochody wspierające Waszą działalność!

 

Nasza współpraca może mieć wiele wymiarów. Może warto np. skorzystać z naszych doświadczeń i wziąć pod uwagę skorzystanie z mechanizmu budżetu obywatelskiego tak, by znaleźć środki na sfinansowanie stacji dla Twojej gminy.

 

Przed rokiem nasza koncepcja (wówczas jedynie koncepcja) została zgłoszona do krakowskiego B.O. i w tym roku zostanie zrealizowana w postaci rzeczywistej stacji garażowej na przystanku Bieżanów-Drożdżownia. Jesteśmy przekonani, że nasz system umożliwi osobom mieszkającym w odległości kilku kilometrów od tego przystanku łatwiejsze i tańsze docieranie do miejsc pracy, do szkół i na uczelnie.

 

Naszym zamiarem jest, by organizacje które przyczynią się do zbudowania stacji na swoim terenie były w przyszłości partnerami projektu i czerpały z tego tytułu korzyści. Zamierzamy bowiem organizacjom tym powierzać (odpłatnie) zadanie dokonywania przeglądów i serwisowania stacji. Może to się okazać dobrym sposobem na dofinansowanie Waszej organizacji.

 

W przypadku pozytywnej decyzji z Waszej strony oferujemy wkład merytoryczny i szkolenie.

 

 

Strona główna

Regulamin

Kontakt

Więcej o projekcie

Współpraca

Do pobrania