WEŹ UDZIAŁ W XI EDYCJI FESTIWALU pn.

"kaczmarski underground"

ZOSTAŃ PARTNEREM PROJEKTU TECHNOLOGICZNEGO pn.

"BIKE'owe garaże"

ZGŁOŚ SWOJĄ SZKOŁĘ DO UDZIAŁU W 3. EDYCJI PROJEKTU pn. "Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim"

KUPUJ Z NAMI PRZEZ INTERNET!

Wspieraj nas bez kosztów dzięki

Ty kupujesz w internecie w normalnych cenach, a część wartości Twoich zakupów trafia do nas. Zainstaluj rozszerzenie do przeglądarki. Gdy będziesz na stronie sklepu internetowego, zobaczysz komunikat o możliwości wsparcia fundacji oraz informację podczas wyszukiwania w Google.

ZGŁOŚ SWOJĄ SZKOŁĘ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

pn.

"Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim"

Wraz z: Narodowym Centrum Kultury, Ministerstwem Edukacji Narodowej, Instytutem Pamięci Narodowej, Wydziałem Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Marszałkiem Małopolski, Miastem Kraków, Gminą Wieliczka, Polskim Towarzystwem Geopolitycznym i Muzeum Armii Krajowej zapraszamy do udziału w "Lekcji historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim" i towarzyszącej jej "Latającej Akademii Underground".

WEŹ UDZIAŁ W XI EDYCJI FESTIWALU

"kaczmarski underground"

ZOSTAŃ PARTNEREM PROJEKTU TECHNOLOGICZNEGO

"BIKE'owe garaże"

W 2017 roku zapraszamy Was do udziału w XI edycji festiwalu "kaczmarski underground". Jak zwykle towarzyszyć jej będą: koncerty i recitale najlepszych wykonawców, prelekcje, turnieje, quizy, gry i wspólne śpiewanie.

Do zobaczenia!

Zapraszamy gminy i inne zainteresowane podmioty do udziału w innowacyjnym, pilotażowym projekcie technologicznym w zakresie infrastruktury rowerowej. W ramach projektu wybudowane zostaną nowoczesne, ekologiczne, indywidualne, pierwsze na świecie garaże rowerowe, oparte na polskiej technologii Call&GO, zapewniającej do nich powszechny dostęp i bezpieczeństwo.

Jesteś tutaj:   START   >   WŁĄCZ SIĘ