.

bikelocker za darmo.PNG

KONTAKT Z FUNDACJĄ

Drogi Użytkowniku,

odwiedziłeś nas, bo albo zlokalizowałeś stację Inteligentnych Garaży Rowerowych w swojej okolicy i chcesz mieć pewność jak działa system, albo jesteś zainteresowany powstaniem takiej stacji w swojej okolicy.

W pierwszym przypadku pragniemy Cię przede wszystkim zapewnić, że wybierając numer wygrawerowany na obudowie nie narażasz się na żadne dodatkowe koszty. Podobnie jest z wysyłką SMS-ów otwierających drzwi. Wystarczy zatem, że jesteś abonentem dowolnej sieci telefonicznej i garaże pozostają do Twojej dyspozycji. Pozostanie tak dopóki będziesz się stosował do treści wysyłanych do Ciebie SMS-em instrukcji.

Możesz też zapoznać się z zamieszczoną niżej prostą infografiką.

Jeśli odwiedziłeś nas, bo chciałbyś doprowadzić do powstania w Twojej okolicy stacji Inteligentnych Garaży Rowerowych - kliknij poniższy link i skontaktuj się z nami.

____________________________________

Poniżej prezentujemy infografikę obrazującą zasadę działania systemu Inteligentnych Garaży Rowerowych

Jednym dotknięciem własnego telefonu

zarezerwuj garaż

jeszcze przed wyjściem z domu!

Otworzysz go jednym SMS-em.

Ty i tylko Ty.

ZAREZERWUJ                     DOJEDŹ                       OTWÓRZ