KLIKNIJ

swoistym eksperymentem, który nie ma precedensu w przeszłości. W jego ramach geostratedzy wraz z naukowcami i nieznanymi sobie dotąd studentami oraz zgromadzoną młodzieżą interesującą się sprawami obronności i szeroko pojętą polityką, zamierzają w ekstremalnie krótkim czasie zarysować dla wybranych obszarów Europy bardzo poważne scenariusze na czas pokoju i na czas wojny. Scenariusze oparte o rzeczywiste, krytyczne dane z kilkunasty dziedzin. Dane zabrane przez zaproszonych do tej śmiertelnie poważnej zabawy uczestników, którzy wypracowują je w zadanym czasie i w skrajnie trudnych warunkach, tj. na dnie wynajętej na ten cel kopalni.

     Dane zebrano na podstawie kwerendy szeregu dokumentów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Dla upozorowania dobrej zabawy organizatorzy wysyłają zaproszenia do najambitniejszych młodych ludzi zainteresowanych geopolityką i wojskowością: uczniów klas wojskowych, "terytorialsów", ale też studentów i doktorantów zafascynowanych:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oraz wszelkimi innymi dziedzinami, które mogą być przydatne przy budowaniu prawdziwych strategii na wypadek pokoju i na wypadek wojny. Faktycznie werbują jednak osoby chcące zmierzyć się z wyzwaniem wypracowania dwóch scenariuszy geostrategicznych, uwzględniających rzeczywiste warunki geopolityczne. Czekają ich niemal survivalowe warunki i kilka geopolitycznych pułapek.

 

       Scenariusz gier stworzony został przez oficera Wojska Polskiego i ekspertów w dziedzinie geopolityki. Żeby je rozegrać uczestnicy zjechać mają na dno wybranej kopalni. Tam mają zostać stworzone warunki sztabowe, by bez wygód móc się zmierzyć z wyzwaniem podboju świata.

 

      Uwaga, linki do niektórych spośród znajdujących się poniżej kart uaktywniać się będą w miarę zbierania danych, zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Polskie Towarzystwo

Geopolityczne

Fundacja

Underground

       Niniejsza strona zawiera wszystkie zebrane i możliwe do ujawnienia dane nt. imprezy pn. "Gry Wojenne Underground". Wbrew pozorom stwarzanym przez jej organizatorów, impreza jest nie tylko zabawą dla przyszłych geostrategów, ale też swoistym

Przycisk

Przycisk

                 

zapraszają

WOJNA NOWEJ GENERACJI TOCZY SIĘ!

ILE

Ułóż

geoPUZZLE

CHCESZ

Jeśli nie zrozumiałeś, to o nic nie pytaj i wybierz inną grę.

UWAGA!

Jeśli zrozumiałeś o co chodzi w tej grze - kliknij ikonę "CHCĘ GRAĆ".

CHCĘ

GRAĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHCĘ

GRAĆ

 

 

 

 

WEJDŹ DO GEOSTRATEGICZNEGO

 

ESCAPE ROOM-u

 

20-21 września

 

24h NA ŻYWO

WZIĄĆ UDZIAŁ W GRZE

ZROZUMIEĆ WIĘCEJ

ROZWIĄŻ QUIZY

UŁÓŻ PUZZLE

WYSŁUCHAJ WYKŁADÓW

SKRZYKNIJ EKIPĘ (opcjonalnie)

WYPEŁNIJ (WYGRAJ) ANKIETĘ *

ZBIERZ PARĘ GROSZY

ZAŁOŻYĆ E-MAIL

WYMYŚL DLA SIEBIE NICK

STAW SIĘ NA MIEJSCU

Fundacja Underground 2019

               ZRZUTKA

SEZON 2

SEZON 3

SEZON 4

       "Pieniądz jest nerwem wojny".

 

           Cyceron

   20 września, przed północą, w historycznej siedzibie Dowództwa Twierdzy Kraków, spotka się 100 przebojowych i błyskotliwych amatorów nietuzinkowej przygody. Cel - zaprojektowanie przyszłego świata. Serio! Otrzymają mapy wycinka Eurazji, opis rzeczywistości geopolitycznej i 24 godziny na rozwiązanie geostrategicznej zagadki...

     Zrobimy wszystko, żeby opuścili ten gigantyczny escape room z tarczą, bo przegrać lub wygrać w tej grze może nasza cywilizacja...

 

     Czekamy na śmiałków, którzy mają odwagę stawić czoła hegemonom! A do zagrania w tę śmiertelnie poważną grę zapraszamy pasjonatów dowolnej dyscypliny wiedzy, która może być przydatna w budowaniu scenariusza pokoju i/lub scenariusza wojny, w tym m.in. studentów, najambitniejszych uczniów klas mundurowych, kadetów szkół wojskowych czy harcerzy. Inteligentnych, odważnych, otwartych, towarzyskich, ambitnych.

 

WIĘCEJ

WIĘCEJ

WIĘCEJ

KLIKNIJ

WIĘCEJ

WIĘCEJ

WIĘCEJ

WIĘCEJ

KLLIKNIJ

SEZON 1

Rozwiąż

geoQUIZY

QUIZ 2

QUIZ 3

QUIZ 4

QUIZ 1

PROGRAM

PIERWSZE KROKI

LINKI

PRZYGOTUJ SIĘ

WIĘCEJ

* premiowane jest jest wzięcie udziału w pierwszym naborze

(ANKIETĘ najlepiej wypełnić do 15 maja 2019 roku)

?

ILE

GRA

CEL

KTO

JAK

KIM

CZYM

 

ZAGRAJ W GRZE

O PODBÓJ ŚWIATA!

KIEDY

GDZIE

FAQ

SPRAWDŹ EFEKT PIERWSZEGO NABORU

© 2019  Fundacja Underground

 TAK 

Dla poprawy

jakości życia

2