1. Liczy się czas: za każdą poprawną odpowiedź system przydzieli Ci 30 punktów, ale...

 

2. Każda upływająca sekunda, to 1 punkt ujemny. Zatem, ZANIM PRZYSTĄPISZ DO ANKIETY koniecznie:

- wymyśl nick pod jakim będziesz występował,

- zastanów się ilu znajomych będzie Cię wspierać (w trakcie gry pomogą Ci zbierać dane on-line, a może nawet przyjadą z Tobą na imprezę).

 

3. Nie przejmuj się zanadto upływającym czasem - nawet z wynikiem ujemnym możesz się zakwalifikować do gry, albowiem...

 

4. ...system prowadzi  osobną klasyfikację w ramach KAŻDEJ specjalizacji, do której zgłosi się choć jeden chętny. Może zatem być i tak, że wygra chętny, który zdobędzie np. minus 500 pkt. Powód? Był jedynym, który w ankiecie zadeklarował, że uważa, iż jest "mocny" np. hydrologii. My przyjmiemy jego deklarację (wpisaną w ANKIECIE), zakwalifikujemy go i podczas gry liczyć będziemy na jego merytoryczny wkład właśnie szczególnie w zakresie hydrologii.


5. Ankiety z mniej niż połową poprawnych odpowiedzi nie będą brane pod uwagę.

 

6. Jak łatwo zauważyć, do gry zgłosić może się każdy, choć zaproszenia wysłaliśmy do: wybranych klas mundurowych, wybranych kół naukowych, kadetów wybranych szkół wojskowych, ekspertów i pasjonatów geopolityką. Zależy nam na udziale reprezentantów z każdej z tych grup. Dlatego stworzyliśmy system naboru, który wyrównuje szanse, tak żeby młodzieńcza fantazja zmieszała się z ekspercką wiedzą. Uwaga! Specjalizacje podane w tej zakładce mogą zostać rozszerzone w przypadku napłynięcia w ankiecie wyjątkowo interesującej propozycji.

 

7. Co kilka dni będziemy wprowadzać niewielkie zmiany w ANKIECIE. Ta gra jest wszakże adresowana również do sprytnych...

 

8. Kiedy, komu i w jaki sposób podamy wynik naboru oraz dlaczego właśnie tak - wszystkie te informacje znajdują się na tej zakładce strony bądź na www.fundacjaunderground.pl/gry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

       Internauto,

 

znalazłeś się tutaj, bo zapewne chcesz wziąć udział w "Grach Wojennych Underground". Warto, żebyś wiedział:

1

2

3

4

5

6

7

8

CHCĘ

TERAZ

ROZPOCZĄĆ WYPEŁNIANIE

ANKIETY

(aktywna od 15.04)

 

NABÓR

PAMIĘTAJ!

© 2019  Fundacja Underground

 TAK 

Dla poprawy

jakości życia

2