tło
tło

FUNDACJA UNDERGROUND

Człowiek, społeczność, społeczeństwo, Naród

Człowiek, społeczność, społeczeństwo, Naród

KONTAKT

DO POBRANIA

WŁĄCZ SIĘ

MISJA

i WARTOŚCI

AKTUALNOŚCI

PROJEKTY

O NAS

RELACJE

\W MEDIACH

Temat:
Województwo:
Nazwa szkoły:
Adres szkoły:
Numer telefonu szkoły:
E-mail szkoły:
Imię i nazwisko koordynatora szkolnego etapu konkursu
Numer telefonu koordynatora szkolnego etapu konkursu
E-mail koordynatora szkolnego etapu konkursu
Skład drużyny
Imiona i nazwiska członków drużyny
Akceptacja regulaminu i zgoda na przetwarzanie danych
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jesteś tutaj:   START   >   PROJEKTY   >   LEKCJA HISTORII I SZTUKI Z JACKIEM KACZMARSKIM   >   EDYCJA 2018/2019 "I JA SIĘ JAKOŚ NIEPODLEGŁY CZUJĘ"   >   KONKURS

 

 

 

   Szanowni Państwo,

 

miło nam poinformować, że w kategorii indywidualnej 5. edycji konkursu "Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim":

 

 

  • tytuł laureata I miejsca zdobył:

 

     MICHAŁ OLESIŃSKI (opieka merytoryczna: Pani Dorota Kępińska)

 

 

  • tytuł laureata II miejsca zdobył:

 

     MATEUSZ RUSIŁOWSKI (opieka merytoryczna: Pani Dorota Prokop)

 

 

  • tytuł laureata III miejsca zdobyły ex aequo:

 

     ADRIANNA DUDEK (opieka merytoryczna: Pani Dorota Jaśkowska)

 

     ANNA WRÓBEL (opieka merytoryczna: Pani Katarzyna Myrcik)

 

 

  • wyróżnieni zostali:

     

     KAROLINA CHRABĄSZCZ (opieka merytoryczna: Pani Jadwiga Stala-Dudek)

 

     KORNELIA KAZIMIERCZUK (opieka merytoryczna: Pani Monika Kozakiewicz)

 

     GABRIELA PŁATEK (opieka merytoryczna: Pan Michał Orczyk)

 

     KATARZYNA SOJA (opieka merytoryczna: Pan Dariusz Dudek)

 

     WERONIKA STASIAK (opieka merytoryczna: Pani Beata Gendek-Barhoumi)

 

     JULIA WINIEWSKA (opieka merytoryczna: Pani Monika Kozakiewicz)

 

 

  • tytuł finalisty uzyskali także:

 

     NATALIA BŁAHUT (opieka merytoryczna: Pani Marta Kędziora)

 

     WERONIKA CHMIELEWSKA (opieka merytoryczna: Pani Dorota Prokop)

 

     KATARZYNA DOMAGAŁA (opieka merytoryczna: Pani Agnieszka Marczewska)

 

     BLANKA FIGARSKA (opieka merytoryczna: Pani Agnieszka Marczewska)

 

     KATARZYNA JAWOREK (opieka merytoryczna: Pani Joanna Waszkowska)

 

     AGNIESZKA KACZMAREK (opieka merytoryczna: Pani Ewelina Ratusznik)

 

     PATRYCJA KLIMA (opieka merytoryczna: Pani Bożena Koj)

 

     GABRIELA LIS (opieka merytoryczna: Pani Małgorzata Sołtysiak)

 

     MATEUSZ PERZANOWSKI (opieka merytoryczna: Pani Dorota Prokop)

 

     JULIANNA PUZDROWSKA (opieka merytoryczna: Pani Barbara Pisarek)

 

     SEBASTIAN SAMBOR (opieka merytoryczna: Pani Anita Olszewska-Zapłata)

 

     KAROLINA SMUŻYŃSKA (opieka merytoryczna: Pani Agnieszka Marczewska)

 

     KRYSTIAN SZCZYGIEŁ (opieka merytoryczna: Pani Agnieszka Marczewska)

 

     PAULINA SZLACHTOWICZ (opieka merytoryczna: Pani Jolanta Vetter)

 

     NATALIA SZUTKO (opieka merytoryczna: Pani Dorota Jaśkowska)​​​​​​​

 

​​​​​​​​​​​​​​     MICHAŁ WILCZYŃSKI (opieka merytoryczna: Pani Agnieszka Marczewska)

 

 

Od ubiegłego roku konkurs rozgrywany jest również w kategorii drużynowej. Ta przynosi nam (co najmniej nam...) naprawdę wiele satysfakcji ale i frajdy. Obserwowanie, jak młodzi, świeżo "zarażeni kaczmarozą" kandydaci na kaczmarologów ambitnie zmagają się z przygotowanymi przez nas wymyślnymi "Czarnymi historiami z Jackiem Kaczmarskim", "Kalamburami z Jackiem Kaczmarskim", "Morderczym Quizem z Jackiem Kaczmarskim" czy innymi adaptacjami znanych gier towarzyskich czy teleturniejów ładuje nasze akumulatory!

W tym roku radości dostarczyli nam:

 

  • laureaci I miejsca:

​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     drużyna z I LO im. Armii Krajowej w Miliczu (opieka merytoryczna: Pan Marcin Chytry)

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     w składzie:

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     SONIA GENDERA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     DANIEL DOROSZ

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     MACIEJ DOROSZ

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     MAKSYMILIAN CIERPISZ

 

  • laureaci II miejsca:

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     drużyna z I LO im. ks. Jana Kompałły i Wojciecha Lipskiego w Ostrowie Wielkopolskim (opieka merytoryczna:

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     Pani Elżbieta Kaźmierczak)

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     w składzie:

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     ALEKSANDRA SÓJKA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     MARIA SOŁTYSIAK

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     WIKTORIA KRZYMIŃSKA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     KRYSTIAN PAWŁOWSKI

 

  • laureaci III miejsca:

​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     drużyna z ZSB im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu (opieka merytoryczna: Pani Jadwiga Stala-Dudek)

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     w składzie:

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     DARIA MUCHA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     ​​​​​​​PATRYCJA KOTOWICZ

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     GABRIELA PAWELEC

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     MAŁGORZATA DZIEKAN

 

a także:

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     drużyna z ZS im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu (opieka merytoryczna: Pan Dariusz Dudek)

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     w składzie:

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     KATARZYNA SOJA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     ŻANETA SKOCZYLAS

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     MAGDALENA GUŁA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     WERONIKA UKLEJA

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     ​​​​​​​drużyna z I LO im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku (opieka merytoryczna: Pani Beata Budzińska)

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     w składzie:

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     PATRYCJA NADZIAK

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     OLIWIA IDŹKOWSKA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     GABRIELA WILEŃSKA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     EWELINA ŁYSIK

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     drużyna z II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie (opieka merytoryczna: Pani Dorota Kępińska)

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     w składzie:

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     ​​​​​​​KLAUDIA KOSTECKA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     ALEKSANDRA LEWANDOWSKA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     KATARZYNA POZNAŃSKA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     BARTŁOMIEJ ZIMNY

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     drużyna z ZSLiT w Wojniczu (opieka merytoryczna: Pani Dorota Robak)

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     w składzie:

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     ALEKSANDRA WITEK

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     ALEKSANDRA PIKUL

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     KRYSTYNA PAJOR

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     KAMIL SZYMAŃSKI

 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     drużyna z ZSEiO w Przemyślu (opieka merytoryczna: Pani Marta Kędziora)

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     w składzie:

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     OLIWIA RATUSZNY

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     PAULINA KRZYWIŃSKA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     KAROLINA RZEŻNICZEK

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     MAGDALENA ŻURAWSKA

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​     ​​​​​​​

Wszystkim Drużynom oraz Finalistom, w tym Laureatom i Wyróżnionym oraz ich Opiekunom bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za włożoną w przygotowania do konkursu potężną pracę a także wspólnie spędzony czas

 

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

REGULAMIN KONKURSU

© 2019  Fundacja Underground

 TAK 

Dla poprawy

jakości życia

2